Nová reportáž známé arabské novinářky Jenan Moussa pro televizi Akhbar naznačuje, jak pohodlně si v Německu žijí vdovy po příslušnících IS, či přímo členky této teroristické organizace. Novinářka zřejmě díky svým kontaktům mezi kurdskými bojovníky SDF získala mobilní telefon německé členky IS a vdovy po jednom z nejnebezpečnějších členů syrského IS džihádisty Deso Dogg, který je známý ze záběrů uřezávání hlav v historickém amfiteátru v Palmýře. Vdova IS Omaima Abdi,německá občanka která nyní žije spokojeně v Hamburku, je na fotografiích z mobilního telefonu vyfocena se zbraněmi v Sýrii, ve společnosti známých velitelů IS či s dětmi v oblečení této teroristické organizace.

Mnohé tzv. humanitární organizace nyní bojují za návrat tzv. vdov IS do svých původních západních zemích – zdá se, že západní civilizace se více stará o pachatele zločinů než o jejich oběti.
Vypadá to, že tyto skutečnosti nejsou jen špičkou ledovce ale zřejmě běžná německá situace. Například přeživší bývalé jezídské sexuální otrokyně radši odmítli německý azyl po té, co se zde běžně setkávali s lidmi, kteří je v Iráku a Sýrii prodávali na tržišti a museli od nich snášet urážky a vyhrožování.
Například další známá vdova IS, britská občanka Shamima Begum bojuje za pomoci perverzních humanitárních organizací o svůj svobodný návrat do Británie, byť vycházejí najevo informace, že nebyla jen nevinná oběť ale požívala v IS významné postavení a jako členka mravnostní policie IS nejenomže nosila útočnou pušku ale byla zodpovědná například za brutální trestání žen a dívek pokud nedodržely islámské zákony odívání.

Zde je odkaz na webovou stránku s dokumenty z mobilu členky IS.

Komentuj
(Visited 95 times, 1 visits today)